You are not logged in.

Üyelik Açıldı !...Üyelik Açıldı !...Üyelik Açıldı !...Üyelik Açıldı !...

Dear visitor, welcome to ONUR BOARD. If this is your first visit here, please read the Help. It explains how this page works. You must be registered before you can use all the page's features. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

aşkısı

Intermediate

• male
  • "aşkısı" started this thread

Date of registration: Sep 14th 2005

Hobbies: Aþk Oyunu

Level: 36 [?]

Experience: 974,885

Next Level: 1,000,000

• Send private message

Steinbock

1

Tuesday, January 3rd 2006, 10:05pm

İYİ YOLCULUKLAR MELEĞİM !!!

İnsanoğlu diyor düşünmeye başlıyorum. Adem ve Havva ile başlayan sonsuza yol alan. Ya olmasaydı ya Adem babamız elmayı yemeseydi diyorum ne olurdu?
Belki insan olmazdı, dünya ve hayat olmazdı ama şunu iyi biliyorum ki sana olan aşkım evrenin ıssız bir köşesinde , ruhların ağlayıp çaresizliğine güldüğü bir köşesinde ,herkesten ayrı ben seni yaşardım. Belki bedenim, belki beynim belkide sen olmazdın ama ruhlar aleminde olmayan kara gözlerini , olmayan kalın siyah saçlarını ve tatlı ötesi gülüşünü arıyor olurdum.
Kaderimiz belki farklı yazılacaktı sen Parisin Cumhuriyet Caddesinde İnternational Hospitalda dünyaya gelecek soylu bir ailenin yine en temiz ve en güzel kızı olacaktın.
Bense Amazonlarda günde yılan ve timsahlara birkaç canın verildiği otçul bir kabilede( söylemek istemiyorum ama) bir hayvan gibi dünyaya gelecektim. Biraz büyüdüğümde farklı olduğumu hissedecek bir amacım olduğunu anlayacaktım.
Aşk denilen o büyülü iksiri koklayacak timsahlarla kardeş olup, yılanlara yol sorarak seni bulacaktım. Belki de bulamayacaktım ama varoluş nedenimi unutmayacak içimde haykıran o deli gönlü bir köşede susturup , hançerle adını yazacaktım; sonsuzluk denen sensiz yeşeren bu evrene.
Ama bunlar olmadı Adem babamız elmayı yedi. İnsanlar dünya denen çatısız köhne bir eve geldi. Bense bu evde mutluyum,bense bu evde huzurluyum. Çünkü ,evimi aydınlatan ,aşkımı anlayan bir meleğim var.
İyiki varsın bitanecik Meleğim!
Bu köhne evden çıkma zamanı , bülbüllerin ağlayarak aşkını anlatmaya başladığı , güllerin dikenleri anladığı , insanların odalarından ,kafeslerinden çıkma zamanı ; yani bahar zamanı&
Bir ilkbahar yağmurunun verdiği neşe ile merhaba dedim sana.
Yağmurlarla geliyor sen kokan topraklarda yaşıyordum. Bu bahar başkaydı, bu baharda kokladığım lalelerde sen vardın. Saydığım papatya yapraklarında ilk defa seviyor çıkıyor,çıktıkça başka bir papatya arıyordum. Çiçek açan ağaçlar , yeşeren topraklar gibi bende yeniden doğuyordum. Yüzümde açan çiçekleri kokluyor,kokladıkça sana bir çiçek daha açıyordum.
Gözlerimden akan damlalar artık yaş değil, nisan yağmurlarıyla gönderdiğin aşk damlacıkları. Her tanesi seni andırıyor, hemen dışarı koşuyorum. Sağnak sağnak yağan sen, senin için ıslanan , boş sokaklarda aşkını haykıran ben oluyorum. Yağmurlar durunca bende duruluyorum. Boş sokaklar doluyor, dolu insanlar boş boş gezinir oluyorlar.
İnsanlardan kaçmaya başlıyorum bir sokaktan diğerine , diğerinden ötekine. Belki bir iz, belki sen dolu bir sis arıyorum.
Kızıyor ama isyan edemiyorum. Kanıyor ama akamıyorum. Bağırıyor ama duyulamıyorum. Sırılsıklam olmuş bedenimle , yürüyen bir sessiz gemi olup sonraki yağmura kadar açılıyorum. Tek işçisi ben tek yolcusu sen olan
İyi yolculuklar Meleğim
.altta.

*fbbayrak* *fenerlogo* *fbbayrak*

This post has been edited 2 times, last edit by "aþkýsý" (Jan 16th 2006, 4:29pm)

• female

Date of registration: Jun 26th 2005

Level: 43 [?]

Experience: 3,312,616

Next Level: 3,609,430

• Send private message

2

Wednesday, January 4th 2006, 10:34am

RE: İYİ YOLCULUKLAR MELEĞİM !!!

Süper... Elinize sağlık , paylaştığınız için teşekkürler...

aşkısı

Intermediate

• male

• Send private message

Steinbock

3

Wednesday, January 4th 2006, 6:35pm

ilgini çekip okuduğun için teşekkürler playplease arkadaşım.sizlerinde dediği gibi paylaşmak güzeldir.başarılar *45*
.altta.

*SaHiN*

Emekli Admin

• male

Date of registration: Feb 11th 2005

Hobbies: Fußball-Tischtennis-Boxen-Schwimmen-Auto fahren-

Level: 59 [?]

Experience: 45,299,860

Next Level: 47,989,448

• Send private message

4

Wednesday, January 4th 2006, 10:19pm

Ellerine saglik...

Paylasim icin tesekkürler...

*45* *45* *45*

aşkısı

Intermediate

• male

• Send private message

Steinbock

5

Thursday, January 5th 2006, 4:54pm

ilgini çekmesi inan beni çok mutlu etti arkadaşım.cevapladığın içinde ayrıca teşekkürler.başarılar *45*
.altta.

*ErDaL*

Emekli Admin

• male

Date of registration: Apr 13th 2005

Hobbies: bir zamanlar þiir di

Level: 49 [?]

Experience: 9,990,851

Next Level: 10,000,000

• Send private message

Schütze

6

Thursday, January 5th 2006, 6:05pm

İYİ YOLCULUKLAR MELEĞİM !!!

şiirleri ve şiir okumayı çok seven birisi olarak yazılan tüm şiirleri zevkle okurum paylaşım için teşekkür etmeyide ihmal etmem.gerçekten de yazdığın paylaştığınız şiir çok güzel ve anlamlı. fakat sizdende bizim paylaştıklarımızı okuyup emek adına teşekkür bekleriz...

3 KURUŞLUK İNSANA,
5 KURUŞLUK DEĞER VERİRSEN,
GÜN GELİR
1 KURUŞA SATAR SENİ...

Counter:

Hits today: 3,164 | Hits yesterday: 4,765 | Hits record: 21,628 | Hits total: 5,146,802 Average hits: 4,014.01 | Clicks today: 13,558 | Clicks yesterday: 15,914 | Clicks total: 43,968,924 | Clicks record: 177,791 | Clicks avarage: 34,291.57 Counter age (days): 1,282.21 | Counts since: Jun 18th 2011, 2:13pm

Zirve1 en iyi Türk Siteleri
Zirve1 en iyi Türk Siteleri